#31 2010-11-07 14:24:59

Cm Punk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ring

http://fast1.onesite.com/fans.wwe.com/user/cmpunkiswhc/868c88d8d7c9880156105feb2cfe1089.jpg?v=145800



CM Punk wchodzi na ring z mikrofonem i zaczyna wygłaszać swój monolog:
To, że przegrałem z The Miz-em czyni go tylko szczęściarzem. Jego ostatni finisher, którego przyjąłem na siebie...(CM Punk chwilę zadumał) poprostu wykonał go z trudnością. Widzieliście miałem przewagę. Kiedy Miz mnie przypinał poczułem bezradność. Nie mogłem wydostać się z pinu. Wtedy pomyślałem, że mam pas w ręce.
Wydostałem się... A potem jego Skull Crushing Finally zwalił mnie doszczętnie z nóg nie mogłem się podnieść moje mięśnie odmówiły posłuszeństwa, dlatego po przypięciu byłem tak zaskoczony. Czułem lekkiego rodzaju paraliż w nogach. Może myślicie, że to głupia wymówka, lecz tak było naprawdę. Chcę wam udowodnić, że moja klęska to tylko przypadek, a więc chcę rewanż z Miz-em o pas IC (publiczność cheeruje woląc CM Punka na mistrza IC niż Miz-a).Tak więc idę poprosić o tą walkę Breta Harta. Mam nadzieję, że się zgodzi.
CM Punk zszedł z ringu kierując się do biura Breta Harta.

Ostatnio edytowany przez Cm Punk (2010-11-08 07:26:58)


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach: 0-0-1
Pas:Brak

Offline

 

#32 2010-11-07 15:58:51

The Rock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ring

Is Cookin' !! http://www.arthurshall.com/images/custom_images/wrestling_rock.jpg

The Rock has come back ! Ja, Mistrz Ludzi, wygrałem walkę z oportunistą 'Bombermanem' Edge'em . Udowodniłem że jestem najlepszy z najlepszych, że mam prawo, a wręcz powinienem walczyć o jakiś pas. Oczywiscie nie zaskoczę Was wiadomoscią, że wybieram pas WzW Championship, o który będę walczył z Game Over'em, Triple H'em. Proponował mi Tag Team, bał się mnie, widział ze jestem od niego lepszy i nie chcial konkurencji. Wybrał jednak swego przyjaciela, z którym łacznie mają chyba ze 100 lat. Albo i więcej... (publicznosc się smieje). Nie boję się ani Huntera, ani HBK'a. Dla mnie oni są zerem, to ja jestem człowiekiem który może pociągnąć za sobą całą ludzkość ! (People's Champ! People's Champ! People's Champ! People's Champ! People's Champ!) Finally...trzeba wymyślić datę i stypulację walki... mam nadzieję, Hunter, że przyjmiesz moją propozycję... walkę stoczymy na najbliższym PPV, a będzie ona pod stypulacją... 'I Quit' ! Zapewniam, że tego wieczoru te słowa wypowiesz Ty !
If You Smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeell ! What The Rock, Is, Cookin' !


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach: 1-0-0
Pas:Brak

Offline

 

#33 2010-11-07 19:13:38

Triple H

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ring

http://www.studentsoftheworld.info/sites/sport/img/7909_hhh.jpg


The Game wchodzi na ring z mikrofonem i mówi:
Posłuchaj Rock. Zgadzam się. Mam nadzieję, że się nie wycofasz. Moim zadaniem jest tępienie takich ludzi jak ty. Jeśli myślisz, że jesteś najlepszy to grubo się mylisz. A po za tym sprawdzimy to na następnej tygodniówce.
Triple H schodzi z ringu.



IT'S TIME TO PLAY THE GAME


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach: 1-0-0
Pas:Brak

Offline

 

#34 2010-11-07 20:50:18

Kane

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ring

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach: 1-0-0
Pas:Brak

Offline

 

#35 2010-11-08 07:24:23

Triple H

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ring

http://www.pollsb.com/photos/o/32432-triple_h.jpg



Hunter wbiega na ring jeszcze za nim Kane zszedł z ringu, bierze mikrofon i zaczyna mówić:

Kane!!! Jesteś samolubem myśląc, że zawalczycie tylko we dwóch. Też chcę mieć pas WzW. To może Triple Threat Match co ty na to. A właściwie co wy na to. Poproszę Breta o tą walkę. Na następnej tygodniówce z pewnością się odbędzie. Posłuchaj Kane. Jeśli chodzi o twój Monolog, nie zgadzam się z nim. To nie prawda, że jesteś najlepszy. Najlepszym tutaj wrestlerem jest... I teraz się tutaj zdziwicie. Nie ja, ale The Rock przyznaję mu, że jest najlepszy. Co nie oznacza, że będę jego psychicznym niewolnikiem. Będę starał się mu dorównywać w walkach. Na następnej tygodniówce na zwycięstwo nie zasługuje nikt inny jak ja. Mam nadzieję, że nikt się nie dołączy do naszego pojedynku. Na tygodniówce po tej tygodniówce D-Generation X zawalczy o pas Tag-Teamu.
Jak na razie tyle mam do powiedzenia.(Kane z zamroczeniem patrzy na HHH) Żegnam was a jeśli coś wam nie pasuje to powiem wam tak: SuckIt. Może i się powtarzam, ale to moje zadanie.

Hunter schodzi z ringu rzucając mikrofon pod nogi Kane-a.


IT'S TIME TO PLAY THE GAME


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach: 1-0-0
Pas:Brak

Offline

 

#36 2010-11-08 18:10:36

The Rock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ring

Is Cookin' !! http://www.arthurshall.com/images/custom_images/wrestling_rock.jpg

Kane, to, że pokonałeś rudą bródkę, Sheamusa, to nie znaczy, że masz prawo równać się ze mną...może i dziesięć lat temu mogłeś to robić, ale teraz jestes po prostu wrakiem ! Hunter, nie wiem co to mialo znaczyć, że nagle stwierdzasz ze jestem najlepszy, moze to próba podlizania sie mojej osobie...w każdym razie, musisz wiedzieć, że to, iż jestem najlepszy, wie każda osoba która mnie widziala w akcji ! Edge to nie byle jakiś Sheamus, albo John Cena, człowiek który umie wykonać tylko cztery akcje, resztę wykonuje, bo mu przykazano... Tak więc chłopcy, pierwszy w historii Triple Threat 'I Quit' Match, będzie się działo, i napewno wygram to ja !!!
If You Smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeell !!! What The Rock Is Cookin' !!


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach: 1-0-0
Pas:Brak

Offline

 

#37 2010-11-08 20:22:09

The Miz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ring

http://i34.tinypic.com/2iih43n.jpg

Witam was !!!.Po War of Sunday jestem mistrzem Interkontentalnym.
Dzaczego zaszyłem się na dzień przed walką,ponieważ pojechałem do mojego pierszrgo
trenera Billa DeMott'a po pare rad które pomogą mi wygrac z CM Punkiem.
Zastosowałem się do nich i oto wyniki tytuł IC.Teraz w ringu chce spawdic mego TT partnera Sheamusa.
Miz odzchodzi z ringu


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach: 1-0-0
Pas:Intercontinental Championship

Offline

 

#38 2010-11-08 21:31:02

Sheamus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ring

http://slam.canoe.ca/Slam/Wrestling/Bios/Sheamus.jpg

Witam publkią WzW

Na początek powiem coś o War of Sunday.
Tej gali nie zalicze do udanych z powodu porażki z Kanem,ale teraz ja i The Miz
myślimy o WzW Tag Team Champions.Mamy dwa TT do pokonania więc będzie
trudno.I na koniec chce powiedzieć że przyjmuje wyzwanie kolegi z tag-teamu
Gun Boys.

Sheamus rzuca mikrofon i schodzi z ringu.


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach: 0-0-1
Pas:Brak

Offline

 

#39 2010-11-09 17:13:53

The Rock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ring

Is cookin' !! http://www.arthurshall.com/images/custom_images/wrestling_rock.jpg

What the heel is now?! Gdzie są wszyscy? Zwiało was czy co? Swoim milczeniem okazujecie strach? Panowie... nie tędy droga, nie przez tchórzostwo, nie przez chowanie się, nie przez zajmowanie się czymś innym niż wrestling ! Zapewne podczas walki tez stanę sam w ringu i po prostu wygram walkę przez waszą głupotę ! Nie mam pojęcia w co się bawicie, ale na pewno nie zachowujecie się poważnie, tylko ja sam, The Rock, zachowuję się jak na mistrza przystało, pokazuję to, gdyż to mi najbardziej należy się tytuł mistrza, to ja ciężko pracuję na siłowni, aby byc najlepszym i mieć największą chwałę. Ani otchłanie piekła, ani młot mnie nie przestrasza ponieważ mam swój łokieć, który niszczy każdego w każdej walce ! Tak samo będzie na najbliższym War of Sunday. Nie wiem jak wygram, nie wiem kogo zniszczę, ale napewno wygram, jeśli nie, to odchodzę z WzW ! Tak, teraz oznajmiam że jesli walka zostanie przeze mnie przegrana to opuszczam WzW. Na zawsze... ale wiadomo ze zostanę i będę waszym mistrzem !!!
If You Smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeell ! What The Rock, Is , Cookin' !!


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach: 1-0-0
Pas:Brak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mysterius.pun.pl www.jnw.pun.pl www.zspgodzianow.pun.pl www.depozytariusz.pun.pl www.hebipbf.pun.pl